Gorczański Festiwal Sportów Ekstremalnych . 25.09.2016

11 września 2016

mks-gorce-p02

Po raz  kolejny zapraszamy wszystkich na  Gorczański Festiwal Sportów Ekstremalnych . Członkowie Klubu MKS Gorce startują za darmo.

W rozwinięciu podajemy regulamin zawodów.

Wyścig odbędzie się  25.09.2016 na torze motocrossowym  w Kamienicy woj. małopolskie (koło Limanowej)  GPS: N:29 33 50 E:20 22

Jest to impreza o charakterze integracyjnym.  Zapraszamy wszystkich amatorów ( nie bójcie się dzwonić z pytaniami, pomożemy, doradzimy telefonicznie lub w biurze zawodów) jak i osoby  obyte w tego typu zawodach. Świetna atmosfera, oraz atrakcyjne nagrody w każdej klasie do trzeciego miejsca . Dzięki naszym sponsorom  każdemu zawodnikowi przysługuje darmowa woda do picia jak i ciepły posiłek z grilla

UWAGA

DOJAZD DO SAMEGO TORU JEST NIEMOŻLIWY.  PROSIMY ZOSTAWIAĆ SAMOCHODY NA                   WYZNACZONYM PARKINGU.

WSZELKIE INFORMACJE UDZIELIMY  POD NUMERAMI 781785110 ,505588538

Projekt zrealizowany przy wsparciu  finansowym  Województwa Małopolskiego, oraz sponsorów:

ZIBUD  KAMIENICA , GMINA KAMIENICA , MEFO SPORT, WODA GORCZAŃSKA KRYNICA  EUR-CODE , ZAKŁAD MASARSKI MARCELI FRACZYK, W.M.EXPERT, ZAKŁAD CUKIERNICZO-LODZIARSKI U GROMALI  W ŁĄCKU, SKLEP SEZAMEK EDYTA WIĘCŁAWEK , FHU TEOFIL WIECŁAWEK NAPRAWA SERWIS, TARTACZNICTWO HANDEL DRZEWEM JÓZEF KRAJEWSKI ,PPHU UNIMAT SP.J JAN CEDZIDŁO KRZYSZTOF MŁYNARCZYK  ,NETLINKNET TADEUSZ MAJEWSKI

REGULAMIN

gorczanski-festiwal-sportow-ekstremalnych-25-09-2016