Rajd turystyczno-nawigacyjny 20-21 lipiec 2013

26 czerwca 2013

Off Road Adventure” – przygoda z off roadem
Rajd terenowo, turystyczno, nawigacyjny; to nowy produkt Grupy 4×4, łączący w sobie elementy przygody z off roadem, nawigacji samochodowej i wyprawy turystycznej. Skierowany jest do posiadaczy niezmodyfikowanych samochodów terenowych i samochodów SUV z napędem 4×4.
Ciekawe trasy po drogach terenowo – asfaltowych do pokonania według dokumentacji nawigacyjnej( road-booka), konkursy, zadania sprawnościowe oraz testy np. z wiedzy o pomocy przedmedycznej, z bezpieczeństwa ruchu drogowego lub turystyczno – krajoznawcze.
„Off Road Adventure” to impreza przygotowana dla pasjonatów offroadu, którzy chcą spędzić czas w gronie rodzinnym , przeżyć wspólną przygodę, poznać nowych ludzi, a przy okazji poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji. Wkrótce więcej szczegółów.
Zapraszamy !!!!!