II runda MP w Tymbarku 30.06.2013r

5 czerwca 2013

 

 

 

30.06.2013 organizatorzy II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro: Joniec Team oraz BKFM Flow mają zaszczyt zaprosić do Tymbarku wszystkich zawodników startujących w mistrzostwach i pucharze Polski 2013 wraz z ich fanami oraz zaintereswanych tym sportem kibiców. Edycja II rundy zbiegła się z XXII Dniami Tymbarku i jest wydarzeniem wpisanym również w obchody Dni Tymbarku.

Zawody rozegrane będą na torze do enduro „Gorc Extreme” mieszczącym się za boiskiem orlik w Tymbarku.

Podczas zawodów organizowana będzie również loteria Stowarzyszenia Remedium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmy z powiatu limanowskiego. Do wylosowania takie atrakcyjne nagrody jak: rower, tablet, bon na kurs prawa jazdy, sprzęt RTV i AGD, bony zakupowe, weekend w Krynicy i wiele innych. Losowanie tuż po zakończeniu zawodów, koszt losu to 5 zł. Dochód z loterii przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Remedium w Tymbarku, które prowadzi m.in. Warsztat Terapii Zajęciowej dla Osób Niepełnosprawnych.

Już wkrótce więcej informacji!