III Sądecki Zimowy Rajd 4×4 WOŚP 12 stycznia 2014

26 grudnia 2013

 

 

 

 

Zapraszamy – wspomóż WOŚP

12 stycznia 2014 zapraszamy miłośników offroad na III Sądecki Zimowy Rajd 4×4, który organizowany jest w ramach obchodów XXII Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu.

Pragniemy podkreślić, iż impreza ma charakter charytatywny, a całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na fundusz WOŚP. Tradycyjnie sztab WOŚP prowadzony jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, który koordynuje wszystkie działania na terenie miasta Nowego Sącza.

Głównym celem imprezy poza szeroko rozumianą popularyzacja sportu i turystyki motorowej; szczególnie off-roadowej, szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku, podnoszenia ogólnego bezpieczeństwa jest integracja środowiska ludzi związanych z offroadem. Organizatorzy przygotowują trasę w naturalnym średniotrudnym terenie wzdłuż rzeki Dunajec, znanym z Seri4x4, Master Race oraz II Sądeckiego Zimowego Rajdu. Polecamy udział szczególnie dla użytkowników samochodów terenowych, SUV oraz quadów i motocykli. Próby sportowe wyznaczono bez elementów/fragmentów przeprawowych. Mamy nadzieję, że aura nie przeszkodzi zawodnikom, kibicom we wspaniałej zabawie. Przewidziany jest jeden Odcinek Specjalny, który zawodnicy pokonają dwa razy. Do klasyfikacji zaliczany będzie lepszy czas. Dla załóg pragnących poprawić swój wynik, za dodatkową odpłatnością (do puszki WOŚP) można będzie pokonać odcinek jeszcze raz. Cena dodatkowego przejazdu wynosi co najmniej połowę wpisowego. Szczególowy Regulamin można znaleść pod adresem: http://www.grupa4x4.pl/wosp/regulamin.html

Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znane miejsce usytuowania sceny oraz położenie Bazy Rajdu. Napewno wiemy jednak, że Biuro czynne będzie od godziny 8:00. Start odbędzie się ok. godz. 10:00. Zgłoszenia należy dokonać na stronie http://www.grupa4x4.pl/zapisy.html lub drogą elektroniczną biuro@grupa4x4.pl do dnia 10 stycznia 2014. Wpisowe wynosi 100 PLN dla samochodów, 50 PLN dla Quadów i Motorów. Wpłaty należy dokonać na konto: PEKAO S.A. o/Nowy Sącz nr rachunku 54 1240 4748 1111 0010 3193 9451. W późniejszym terminie zgłoszenie może być przyjęte tylko za zgodą organizatora, a wpisowe podwyższone będzie o 50% czyli 150 i 75 PLN.

W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają identyfikatory, nr startowe, gorący poczęstunek, dokonany bedzie pomiar czasu i ogłoszone wyniki. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się około godz 14-15 – ej.

Chętnie przyjmiemy jakieś wartościowe przedmioty np. rajdowe, offroadowe które można by zlicytować na rzecz WOSP.

Informujemy, że za połowę wpisowego (50 PLN samochody i 25 motory i quady) można zarezerwować sobie numer startowy. Kto pierwszy ten lepszy, liczy się data wpływu środków na rachunek bankowy. W tytule przelewu proszę napisać: „za numer startowy XXX” Przewidujemy wykonanie numerów od 1 do 40 dla motorów i quadów oraz od 100 do 140 dla samochodów. Osoby, które nie startują też mogą zakupić numer startowy, ale za równowartość 100% wpisowego.

Dokładny harmonogram umieścimy wkrótce.

źródło;

www.grupa4x4.pL