Mistrzostwa Świata FMX NIGHT of the JUMPs

20 lutego 2013

 

 

 ERGO ARENA GDAŃSK

23 MARCA 2013

Polska runda Mistrzostw Świata we freestyle motocrossie NIGHT of the JUMPs zorganizowana zostanie ponownie, po roku przerwy w sobotę 23 marca 2013 roku. Organizatorzy zapewniają, że polskie Grand Prix może zyskać poprzez włączenie do programu nowych atrakcji jakich jeszcze polska publiczność nie miała okazji oglądać na żadnej innej imprezie!

Formuła NIGHT of the JUMPs obejmująca bowiem zarówno pit party, jak i ekstremalne zawody zawsze zapewnia widzom ponad 4,5 godziny niesamowitych wrażeń. Zmianie nie ulega wielość atrakcji, wśród których każdy niezależnie od wieku i płci znajdzie coś dla siebie: konkurs Freestyle, wyścigi Race&Style, próba bicia rekordu świata w skoku wzwyż na motocyklu – Highest Air, czy niesamowita, naladowana adrenaliną niespodzianka z udziałem Iwony Guzowskiej! Będzie to salto w tył wykonywane przez dwie osoby na jednym motocyklu czyli Tandem Backflip. Salto w tył, które samo w sobie jest ryzykowną ewolucją, w momencie wykonywania go przez dwie osoby staje się wręcz igraniem ze śmiercią! Kierowcą motocykla będzie doświadczony czeski zawodnik Motocrossu i Freestyle Motocrossu – Frantisek Maca, którego publiczność miała okazję poznać podczas cyklu Mistrzostw Polski FMX – SKILLZ UP 2012, a towarzyszyć mu będzie znana ze stalowych nerwów (i pięści) Iwona Guzowska. Akcja ma też wymiar charytatywny, bowiem Iwona Guzowska zdecydowala że honorarium za swój występ oraz wpłaty od sponsorów, których loga znajdą się na jej koszulce, przeznaczy na pomoc potrzebującym.

W 2011 r. podczas dwóch rund show obejrzało ponad 10 tysięcy kibiców. Pozytywny odbiór publiczności, zadowolenie zawodników oraz partnerów pozwalają organizatorom wkładać jeszcze więcej wysiłku, aby „Noc skoków” była wydarzeniem wyjątkowym, jeszcze bardziej zbliżającym polską publiczność do tego niesamowitego sportu. Tak ekstremalnie, jak będzie 23 marca 2013 w ERGO ARENIE nie było jeszcze nigdy.

Plan imprezy:

17:30 Otwarcie drzwi
18:00 Pit Party – spotkanie, sesja foto z zawodnikami i ich maszynami
19:00 Uroczyste otwarcie
19:15 Prezentacja zawodników
19:30 Kwalifikacje – 12 zawodników
20:15 Race&Style – wyścigi K.O połączone z ewolucami w powietrzu
20:30 Przerwa
21:00 Konkurs skoków wzwyż (zawodnicy podejmą próbę bicia rekordu Świata w skoku wzwyż na motocyklu crossowym)
21:20 Finał
21:55 Ceremonia wręczenia nagród
22:00 Sesja autografów
22:30 Zakończenie

Bilety dostępne w:

  • bileteriach internetowych:
  • sieci Empik
  • kasach Ergo Areny (codziennie od 10 do 16)

Oferujemy specjalną pulę biletów w atrakcyjnych cenach na 3. i 4. kondygnację, oraz możliwość najmu calej loży VIP, a także noclegi w pobliżu ERGO ARENY.

Zapraszamy do kontaktu poprzez email: kamil.kukulka@ergoarena.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Źródło: http://ergoarena.pl/kalendarium/mistrzostwa-swiata-fmx-night-of-the-jumps–2013-03-23-1900.html