Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego

13 kwietnia 2015

 

 

 Zarezerwuj numer startowy!!!

 

 

 

 

UWAGA!!! UWAGA!!! Ruszyła rezerwacja numerów startowych do cyklu Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Cross Country 2015…

Jak zarezerwować numer?

1. Rezerwacje przesyłamy na adres

rezerwacjanumerow2015@gazeta.pl

2. W tytule wiadomości podajemy Imię i Nazwisko oraz numer który chcemy zarezerwować, w treści natomiast podajemy czy będziemy startować motocyklem, czy Quadem oraz przynależność klubową ( przypominamy, iż do klasyfikacji klubowej brane będą pod uwagę jedynie sformalizowane kluby w postaci stowarzyszenia lub innej )

3. Klikając w poniższy link możecie sprawdzić aktualny stan rezerwacji numerów.

Tutaj

Ważne!!! Osoby, które zarezerwują sobie numer i wystartują w pierwszej rundzie cyklu będą miały przypisany dany numer do każdej kolejnej rundy, czyli na cały cykl. Numery osób, które nie wystartują w I rundzie zostaną zwolnione do ponownej rezerwacji. Jeżeli ktoś rozpocznie swoje starty od np. drugiej rundy, do końca sezonu startuje z numerem, który wybrał w momencie zapisu na zawody w biurze zawodów.

Aktualizacja przypisanych numerów będzie odbywała się w miarę na bieżąco, a na pewno każdego dnia w godzinach 22-23 będzie przeprowadzana oficjalna aktualizacja. Jeżeli ktoś zarezerwuje w mailu numer zajęty, bo ktoś wcześniej już przed aktualizacją zarezerwował dany numer, dostanie maila zwrotnego z taką właśnie informacją.

Brane pod uwagę są jedynie pełne zgłoszenia pod podany adres e-mail. Wszelkie pytania dotyczące rezerwacji można kierować również mailowo lub poprzez facebooka.

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Cross Country 2015 – facebook