Puchar Husqvarny, IV edycja Pucharu Południa Cross Country! 02.czerwiec 2013r

18 maja 2013

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W BARDZO MALOWNICZYM MIEJSCU, trasa wiedzie po dnie niezalanego jeszcze zbiornika wodnego w Świnnej Porębie koło Wadowic w gminie Mucharz.Zawody są pierwszą z trzech Edycji PUCHARU HUSQVARNY, który odbędzie się w trzech odsłonach tj. 2-go czerwca, 7-go lipca i 11-go sierpnia. Sponsorem PUCHARU HUSQVARNY jest Firma MOTO-MLECZEK HUSQVARNA z MYŚLENIC.

ZAPRASZAMY do udziału WSZYSTKICH posiadaczy 2 kółek enduro, cross i pochodnych. Impreza w założeniu dla amatorów, każdy może spróbować swoich sił, a wyniesie niezapomniane wrażenia. Prosimy serdecznie o wcześniejsze przysyłanie zgłoszeń, lub tylko potwierdzenie uczestnictwa ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości posiłków i numerów startowych.
Informacje i kontakt

e-mailem: moto@mmotosport.pl

kom.600726726 lub 792128282

http://mmotosport.pl/index.php/2013/05/puchar-husqvarny-iv-edycja-pucharu-poludnia-cross-country/#more-2683